Autoryzowany Dystrybutor Regionalny
P.H.U. Agatom

99-413 Chąśno
Goleńsko 37a
Tel: +46 838-15-22
Kom: 602-623-115

O firmie

Firma Agatom powstała 29 maja 1998 roku pierwotnie jako mały sklep na Targowisku Miejskim w Łowiczu prowadzącym prekursorską działalność polegającą na rozlewaniu olejów z beczek dla okolicznych rolników. Sklep ten istnieje do dnia dzisiejszego w  niezmienionej formie i rodzaju działalności aczkolwiek podstawowym asortymentem już nie są „superole”  do popularnych niegdyś  C-330, C-360 ale oleje wielofunkcyjne typu STOU , UTTO , SHPD czy też UHPD do  John Deer, NEW HOLLAND, Fendt  i innych nowoczesnych „sprzętów”. 

W 2004 roku został otworzony kolejny punkt sprzedaży detalicznej w Głownie na ulicy Piątkowskiej 1. 

W 2018 roku nastąpił rozwój, przeprowadzka sklepu do nowo wyremontowanego budynku.

W 2019 roku planowane jest otworzenie warsztatu szybkiej wymiany olejów w dotychczasowym budynku.

W roku 2005 nastąpił kolejny , milowy krok. Otwarty został warsztat samochodowy w Goleńsku, prowadzący naprawy wszelkich pojazdów mechanicznych, specjalizujący się w bezpłatnej wymianie olejów zakupionych w Agatomie.

Obecnie nasza firma specjalizuje się w dystrybucji zarówno najbardziej popularnych jak i wysoce specjalistycznych, trudno dostępnych, środków smarnych dla motoryzacji, rolnictwa czy też przemysłu. Prowadzimy doradztwo w wyborze pod względem zadowalającej jakości jak  i optymalizacji  kosztów  praktycznie każdego specyfiku służącego do smarowania tzw węzłów tarcia. 
Dzięki wieloletniej pracy możemy pochwalić się doświadczeniem które zdobywaliśmy przez lata. Nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na fachową pomoc w podjęciu decyzji o wyborze oleju czy też smaru, zadowalającą obsługę i pewność wysokiej jakości dostarczanych przez nas produktów.

GRAJ RAZEM Z NAMI DO JEDNEJ BRAMKI !!!

Close Menu