Autoryzowany Dystrybutor Regionalny
P.H.U. Agatom

99-413 Chąśno
Goleńsko 37a
Tel: +46 838-15-22
Kom: 602-623-115

Praca, w tej chwili prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudnimy regionalnych koordynatorów sprzedaży.

Forma zatrudnienia – dowolna, Preferowana umowa o pracę.

Teren działania – Polska centralna .

Oferujemy samochód służbowy, wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania czynności służbowych.

Szkolenia handlowe i produktowe oraz wsparcie importerów i opiekunów regionalnych.

Wynagrodzenie ściśle uzależnione od osiąganych wyników sprzedaży .

Elastyczny czas pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od uzyskanych wyników,
  •   Wymagane doświadczenie w branży olejów smarowych !!!

Mechanik samochodowy

Obowiązki:
– naprawy mechaniczne
– diagnostyka uszkodzeń/awarii
– naprawa z użyciem sprzętu diagnostycznego –
– klimatyzacja – podstawowa obsługa
 Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie,minimalne
– dyspozycyjność,pracowitość
– stawka godzinowa w zależności od umiejętności, do uzgodnienia…
– umiejętność pracy w zespole
– uczciwość i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
 – utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Oferujemy:
 – zatrudnienie na podstawie: forma dowolna, preferowana umowa o pracę,
 – Płaca  adekwatna do poziomu umiejętności i czasu     wykonywanych prac …
 – Prowizja od miesięcznie wypracowanej robocizny.

KONTAKT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

Close Menu